В Кіровограді моторошне свято Halloween відзначать грандіозним дводенним фестивалем (АНОНС, ВІДЕОПУТІВНИК)

Цього року кіровоградська молодь має змогу файно відірватися під час святкування закордонного свята з незрозумілою назвою HALLOWEENsmiley.
 

Асоціація Творчої Молоді (АТМ) "Велес" запрошує всіх бажаючих відчути незабутній драйв під час дводенного фесту на честь моторошного свята.

З Майданом у серці. Як одна людина єднає сто міст України (ФОТО, ВІДЕО)

Незабаром в календарі українського патріота настане, чи то святковий, чи то жалобний, але точно історичний день – річниця від початку Євромайдану. 21 листопада 2013 року як реакція на рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом, в Києві та багатьох містах України почалися мирні протестні акції, які значно поширилися після силового розгону демонстрації в Києві вночі 30 листопада.
Сьогодні в суспільстві шириться безліч різноманітних думок стосовно Революції Гідності та її результатів...

Кіровоград. Визначено перевізників на шести маршрутах міста

27 жовтня, відбулося засідання конкурсної комісії з визначення перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування, повідомляють на сайті КМР. Головував на засіданні заступник міського голови Сергій Васильченко.
У роботі комісії, до складу якої входять представники громадських організацій, контролюючих органів і органів виконавчої влади, взяли участь також керівники підприємств-перевізників, що подали документи на участь у конкурсі: ПП «Автобаз-Кіровоград», ПП «Паритет Сервіс», ПП «УкрАвтоІнвест» та ФОП Кобченко В.В.

Термінал і Термінатори: як довго захищатимуть Донецький аеропорт?

Донецький аеропорт перетворився на арену запеклих боїв, які не припиняються протягом двох місяців.
Російські найманці та українські війська зазнають значних втрат, але ніхто не припиняє боїв.
Що відбувається в аеропорту і яка доля цього міні-Вердена? Якими будуть результати?, пише Юрій Бутусов в Дзеркалі тижня.

Операцію з оборони аеропорту Донецьк українські війська розпочали на початку травня...

«Ще не вмерла Україна хай живе і геть руїна» - Пісня «Revolution» Гімн - Змін для України

Уродженець Львова під псевдонімом Artisto закликає своєю піснею «Revolution Ukraine» до радикальних змін в Україні.


Безпритульні діти, що п’ють горілку і нюхають клей, бідність, голод, висока смертність і емміграція- це мотиви, які Артисто висвітлює у своїй пісні „Revolution“. Картини, які викликають у 28-річного хлопця приголомшеність і біль. Для нього Україна - набагато більше ніж місце кривди. Це його батьківщина за яку, він хоче боротись. Завдяки пісні і фонду він хоче збирати пожертвування для тих хто в нужді. «Я люблю Україну і наших людей» каже Ростислав, який взяв собі сценічне ім’я Артисто. «Я не можу відпочивати в Європі, коли в Україні диявол панує».


Разом з Італійкою Дженніфер Тілезі, Казашкою Жанна Альцанов та дітками священника з Дюссельдорфу Соломією, Миколою та Маркіяном він висловлюється за президента що працює на народ, за рівноправність жінок, за рівну медичну допомогу незалежно від фінансового становища і за рівний розвиток людей без державного пресу. «Ця пісня має об’єднати людей для спільної цілі», пояснює Ростислав. «Хай ця пісня дасть Надію всім тим, хто готовий знову знайти Віру в самого себе та в Україну». 24 Серпня пісня була опублікована на Revolution-ukraine.com і Youtube під назвою Revolution Ukraine , а 13.09 на іTunes. Кожний хто пожертвує на пісню «Revolution» або просто зацікавиться нею, робить прямий або непрямий внесок у Революцію. Він хоче мобілізувати людей до дії, щоб мирно забезпечити права людини, зменшення бідності та корупції. « Головна ціль, цієї пісні емоційно шокувати і активізувати український народ».


Революція – Артисто розуміє під нею реструктуризацію помилкового мислення. «Якщо не відкинути менталітет, «моя хата скраю - нічого не знаю», прогресу не буде» підкреслює він і додає «тільки разом зможемо все змінити». Все більше людей порівнює Україну з Руїною. «За останні 20 років населення України скоротилося на сім мільйонів» пояснює Артисто. В 16 років він переїхав до Німеччини. Ідея зробити пісню народилась в травні 2012 року, під час перебування в Україні коли вся кривда була прямо перед його очима. З цього моменту він вкладає весь свій час в цей проект, який сам організував і фінансував. Половина доходу послужить основою для фонду, який спеціально для цього буде заснований і представленний на Revolution-Ukraine.org. Пісня присвячена Українському народу до 22 річниці Дня Незалежності!


Ростислав Богданович
Тел: Укр.: +380680725939 Німеччина: +4917663043075
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Revolution-ukraine.com

Останнє редагування П'ятниця, 20 вересня 2013 09:27

Медіа

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

1 коментар

  • Коментувати Тютюн до люльки П'ятниця, 20 вересня 2013 10:16 Автор Тютюн до люльки

    Хлопчина правий на 1000%, поки не відбудеться революція в голові, будемо їсти лайно ложкою і казати, що така наша доля і менталітет, шукати винних(крім себе), і жаліти себе бідних.

Додаткова інформація