"В часи загальної брехні казати правду – це екстремізм" (Дж. Оруел)

Ринок оготівкування: післясімейне роздолля

Сконцентрований у руках Сім'ї ринок оготівковування після втечі Януковича зазнав трансформації. Якщо ще три місяці тому "кешували" близько 200 підприємств, за єдиним тарифом і загальними правилами, то зараз оготівковувачів знову тисячі. При цьому якщо "сімейні" підприємства брали ще й фіксований відсоток до бюджету, то зараз такої практики немає, тому оготівковування стало значно дешевшим. Ключовими ланками оготівкового механізму залишаються при цьому комерційні банки, які виконують роль фінансових центрів та є найбільш регульованими та піднаглядними серед усіх ланок ланцюжка. Однак Нацбанк і Міндоходів поки що не хочуть займатися ні чисткою рядів банкірів, ні боротьбою з податковими ямами, хоча, як кажуть обізнані люди, зробити для цього потрібно не так уже й багато.

Винагороди Коломойського: удар по сепаратизму і по Ахметову?

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації, український мільярдер Ігор Коломойський надає фінансову допомогу в боротьбі з сепаратизмом на Сході України, передає Радіо Свобода Через людей зі свого оточення бізнесмен оголосив про безпрецедентні винагороди за затриманих «зелених чоловічків», вилучену в них зброю та звільнення адмінбудівель. В оцінках дій Коломойського українські експерти неоднозначні: одні вважають, що мільярдер дав «під дих» іншому відомому бізнесменові Рінатові Ахметову, позиція якого менш активна. Інші впевнені: те, що бізнесмени беруться опікуватись безпекою громадян, свідчить про недієздатність держави.

Может быть для разноообразия Донбасс послушает нас?

В 2005 году, после победы над фальсификаторами выборов, победители решили не наказывать их, а примириться. В итоге фальсификаторы стали еще наглее и уже в 2007 были на грани получения 300 голосов в парламенте, собирая их с помощью массовой скупки тушек. А в 2010 году лидер фальсификаторов стал президентом. Четыре года его президентства стали четырьмя годами грабежа, узурпации власти, торговли родиной и увенчались массовыми убийствами протестующих. 2014 год. Мы снова победили свору ублюдков. Мы снова получили шанс на рывок в цивилизационном развитии страны.

Операция "Гиммлер"

Столкновение в Донецке и заявление российского МИДа – часть одного плана дестабилизации, который должен стать оправданием военному вторжению. Сегодня, когда исход Второй мировой войны все расставил по своим местам, мало кто вспомнит, что Германия – в ее собственном представлении о реальности и той информации, которую она транслировала на весь мир – вовсе не нападала на Польшу, а лишь отвечала на польскую агрессию. Для того, чтобы доказать справедливость этого утверждения самим немцам и международному сообществу, нацистской военной разведкой и контрразведкой, совместно с гестапо был подготовлен ряд провокаций в 39 пограничных пунктах на всей протяженности польско-германской границы – так называемая операция "Гиммлер".

Україна вистоїть, незважаючи на події в Криму та на Сході

Те, що діється на Сході України, викликає не просто страх, а жах. Спочатку мені здавалося, що світ божеволіє. А зараз, я зрозуміла, що просто ніхто не хоче вчитися на чужих помилках. Напевно, кожен повинен відпрацювати свої. Той хаос, в який занурюються міста Донецької області, напевно, закономірний. Ви звернули увагу, що сепаратистські бунти характерні для регіонів із сильними настроями утриманців? Крим був незадоволений, що йому чогось недодають, Донецька і Луганська область скаржаться на низький рівень життя, Харків у цьому переліку швидше виняток, але і сепаратистів там на душу населення набагато менше.

«Ще не вмерла Україна хай живе і геть руїна» - Пісня «Revolution» Гімн - Змін для України

Уродженець Львова під псевдонімом Artisto закликає своєю піснею «Revolution Ukraine» до радикальних змін в Україні.


Безпритульні діти, що п’ють горілку і нюхають клей, бідність, голод, висока смертність і емміграція- це мотиви, які Артисто висвітлює у своїй пісні „Revolution“. Картини, які викликають у 28-річного хлопця приголомшеність і біль. Для нього Україна - набагато більше ніж місце кривди. Це його батьківщина за яку, він хоче боротись. Завдяки пісні і фонду він хоче збирати пожертвування для тих хто в нужді. «Я люблю Україну і наших людей» каже Ростислав, який взяв собі сценічне ім’я Артисто. «Я не можу відпочивати в Європі, коли в Україні диявол панує».


Разом з Італійкою Дженніфер Тілезі, Казашкою Жанна Альцанов та дітками священника з Дюссельдорфу Соломією, Миколою та Маркіяном він висловлюється за президента що працює на народ, за рівноправність жінок, за рівну медичну допомогу незалежно від фінансового становища і за рівний розвиток людей без державного пресу. «Ця пісня має об’єднати людей для спільної цілі», пояснює Ростислав. «Хай ця пісня дасть Надію всім тим, хто готовий знову знайти Віру в самого себе та в Україну». 24 Серпня пісня була опублікована на Revolution-ukraine.com і Youtube під назвою Revolution Ukraine , а 13.09 на іTunes. Кожний хто пожертвує на пісню «Revolution» або просто зацікавиться нею, робить прямий або непрямий внесок у Революцію. Він хоче мобілізувати людей до дії, щоб мирно забезпечити права людини, зменшення бідності та корупції. « Головна ціль, цієї пісні емоційно шокувати і активізувати український народ».


Революція – Артисто розуміє під нею реструктуризацію помилкового мислення. «Якщо не відкинути менталітет, «моя хата скраю - нічого не знаю», прогресу не буде» підкреслює він і додає «тільки разом зможемо все змінити». Все більше людей порівнює Україну з Руїною. «За останні 20 років населення України скоротилося на сім мільйонів» пояснює Артисто. В 16 років він переїхав до Німеччини. Ідея зробити пісню народилась в травні 2012 року, під час перебування в Україні коли вся кривда була прямо перед його очима. З цього моменту він вкладає весь свій час в цей проект, який сам організував і фінансував. Половина доходу послужить основою для фонду, який спеціально для цього буде заснований і представленний на Revolution-Ukraine.org. Пісня присвячена Українському народу до 22 річниці Дня Незалежності!


Ростислав Богданович
Тел: Укр.: +380680725939 Німеччина: +4917663043075
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Revolution-ukraine.com

Переглянули 5559 разів Останнє редагування П'ятниця, 20 вересня 2013 09:27

Медіа

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

1 коментар

  • Коментувати Тютюн до люльки П'ятниця, 20 вересня 2013 10:16 Автор Тютюн до люльки

    Хлопчина правий на 1000%, поки не відбудеться революція в голові, будемо їсти лайно ложкою і казати, що така наша доля і менталітет, шукати винних(крім себе), і жаліти себе бідних.

Додаткова інформація