!  !

"В часи загальної брехні казати правду – це екстремізм" (Дж. Оруел)

Кому ж належить занедбаний Новоукраїнський автовокзал?

26 серпня під час апаратної наради в ОДА Олександр Петік провів два показових виступи для журналістів.
І якщо публічна розправа з власним внутрішньопартійним опонентом, головою Долинської РДА вже є своєрідною традицією губернаторських апараток на потіху представникам ЗМІ, та, певно з метою залякування підлеглих - «Якщо він так зі своїми, то чого чужим чекати?», то промовиста вистава під кодовою назвою «Новоукраїнська автостанція» була свіжою віхою і направду подивувала та вразила всіх.
Отже, про неї більш детально.

В КІРОВОГРАДІ ВІДБУЛАСЯ НАЙВЕЛЕЛЮДНІША ЗА РОКИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ВИШИВАНКОВА ХОДА (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Як ми вже повідомляли, вчора в Кіровограді відбулася Вишиванкова хода присвячена 23-ій річниці Незалежності України.
Цього року Хода була наймасовішою. В ній взяли участь понад тисячу кіровоградців.
У вишитих сорочках містом йшли люди різного віку та соціального статусу. Від немовляти, до людей похилого віку, від народного депутата, до робітника заводу, всі були єдині у своєму щирому почутті любові до рідної землі.
Різноманніття вишитих сорочок тішило око та викликало захоплення. Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж кореспондента сайту "Перевесло" з історичної для нашого міста події

Кіровоградці! Обов’язок кожного з нас – підтримати українську армію!!!

Шановні земляки!

 

Військовослужбовці роблять найважливішу для народу справу: захищають нашу землю від ворога.
Обов’язок кожного з нас – підтримати українську армію.
Ти можеш це зробити, придбавши життєво необхідні речі для тих, хто знаходиться в зоні АТО.


 

Звуки минулого: справжні голоси людей, що змінили історію (аудіо)

Кажуть, голос людини може багато сказати про неї.
Platfor.ma відшукала 11 аудіозаписів голосів відомих винахідників, диктаторів, художників та борців за свободу і пропонує вам послухати, як вони особисто розповідають про себе та свої ідеї.
Видатний американський дослідник зміг вдосконалити телефон та телеграф, а також суттєво покращив конструкцію лампи накалювання, що ознаменувало початок доби електрики в світі. Саме йому приписують винайдення фонографу — апарату, здатного записати та відтворити звук. 

Довідка про 3 окремий полк спеціального призначення Кіровограда

Відповідно до директиви начальника Генерального штабу Збройних Сил СРСР у жовтні 1962 року у місті Старий Крим була сформована 10 окрема бригада спеціального призначення (10 обр СпП) і згідно з наказом Міністра оборони СРСР був встановлений день 10 обр СпП – 4 жовтня. У квітні 1964 року бригаді вручено Бойовий Прапор. За високі та стабільні результати у бойовій підготовці, досягнуті особовим складом бригади, у 1967 році наказом командувача військ Одеського військового округу (ОдВО) 1 загону СпП 10 обр СпП було присвоєно почесне найменування “імені 50-річчя Жовтневої революції”.

«Ще не вмерла Україна хай живе і геть руїна» - Пісня «Revolution» Гімн - Змін для України

Уродженець Львова під псевдонімом Artisto закликає своєю піснею «Revolution Ukraine» до радикальних змін в Україні.


Безпритульні діти, що п’ють горілку і нюхають клей, бідність, голод, висока смертність і емміграція- це мотиви, які Артисто висвітлює у своїй пісні „Revolution“. Картини, які викликають у 28-річного хлопця приголомшеність і біль. Для нього Україна - набагато більше ніж місце кривди. Це його батьківщина за яку, він хоче боротись. Завдяки пісні і фонду він хоче збирати пожертвування для тих хто в нужді. «Я люблю Україну і наших людей» каже Ростислав, який взяв собі сценічне ім’я Артисто. «Я не можу відпочивати в Європі, коли в Україні диявол панує».


Разом з Італійкою Дженніфер Тілезі, Казашкою Жанна Альцанов та дітками священника з Дюссельдорфу Соломією, Миколою та Маркіяном він висловлюється за президента що працює на народ, за рівноправність жінок, за рівну медичну допомогу незалежно від фінансового становища і за рівний розвиток людей без державного пресу. «Ця пісня має об’єднати людей для спільної цілі», пояснює Ростислав. «Хай ця пісня дасть Надію всім тим, хто готовий знову знайти Віру в самого себе та в Україну». 24 Серпня пісня була опублікована на Revolution-ukraine.com і Youtube під назвою Revolution Ukraine , а 13.09 на іTunes. Кожний хто пожертвує на пісню «Revolution» або просто зацікавиться нею, робить прямий або непрямий внесок у Революцію. Він хоче мобілізувати людей до дії, щоб мирно забезпечити права людини, зменшення бідності та корупції. « Головна ціль, цієї пісні емоційно шокувати і активізувати український народ».


Революція – Артисто розуміє під нею реструктуризацію помилкового мислення. «Якщо не відкинути менталітет, «моя хата скраю - нічого не знаю», прогресу не буде» підкреслює він і додає «тільки разом зможемо все змінити». Все більше людей порівнює Україну з Руїною. «За останні 20 років населення України скоротилося на сім мільйонів» пояснює Артисто. В 16 років він переїхав до Німеччини. Ідея зробити пісню народилась в травні 2012 року, під час перебування в Україні коли вся кривда була прямо перед його очима. З цього моменту він вкладає весь свій час в цей проект, який сам організував і фінансував. Половина доходу послужить основою для фонду, який спеціально для цього буде заснований і представленний на Revolution-Ukraine.org. Пісня присвячена Українському народу до 22 річниці Дня Незалежності!


Ростислав Богданович
Тел: Укр.: +380680725939 Німеччина: +4917663043075
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Revolution-ukraine.com

Останнє редагування П'ятниця, 20 вересня 2013 09:27

Медіа

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

1 коментар

  • Коментувати Тютюн до люльки П'ятниця, 20 вересня 2013 10:16 Автор Тютюн до люльки

    Хлопчина правий на 1000%, поки не відбудеться революція в голові, будемо їсти лайно ложкою і казати, що така наша доля і менталітет, шукати винних(крім себе), і жаліти себе бідних.

Додаткова інформація