!  !

"В часи загальної брехні казати правду – це екстремізм" (Дж. Оруел)

Нова партія зі старими проФФесіоналами

Коли в Кіровоградській міській раді йшлося про перейменування вулиці Дзержинського, ніхто й не думав про офіс регіоналів, який знаходиться на тій вулиці. Тоді на хвилі всенародного піднесення гідра сиділа тихіше води: народні сподівання були такими, що вона й не вилізе. А виявляється – це була просто вичікувальна позиція.
Відтепер на вулиці, що носить ім’я Героя Небесної Сотні Віктора Чміленка, на офісі ПР з’явилась «оновлена» табличка – «Партія розвитку України»...

Сергій Михальонок про необхідність очищення та змін у Кіровограді

Мати по-справжньому українську владу, яка буде зацікавлена в постійному контакті з громадянами України, було одним із завдань революції Гідності українського народу. Воно, як і багато інших, поки що нереалізоване. Досягнення Майдану взагалі поки що є незначними, і про відновлення української державності наразі в країні не йдеться.
Визнання демократії необхідною умовою життя суспільства та повна рішучість до боротьби за таку форму правління мають бути дороговказом Президенту країни.

Кіровоградці! Обов’язок кожного з нас – підтримати українську армію!!!

Шановні земляки!

 

Військовослужбовці роблять найважливішу для народу справу: захищають нашу землю від ворога.
Обов’язок кожного з нас – підтримати українську армію.
Ти можеш це зробити, придбавши життєво необхідні речі для тих, хто знаходиться в зоні АТО.


 

Звуки минулого: справжні голоси людей, що змінили історію (аудіо)

Кажуть, голос людини може багато сказати про неї.
Platfor.ma відшукала 11 аудіозаписів голосів відомих винахідників, диктаторів, художників та борців за свободу і пропонує вам послухати, як вони особисто розповідають про себе та свої ідеї.
Видатний американський дослідник зміг вдосконалити телефон та телеграф, а також суттєво покращив конструкцію лампи накалювання, що ознаменувало початок доби електрики в світі. Саме йому приписують винайдення фонографу — апарату, здатного записати та відтворити звук. 

Довідка про 3 окремий полк спеціального призначення Кіровограда

Відповідно до директиви начальника Генерального штабу Збройних Сил СРСР у жовтні 1962 року у місті Старий Крим була сформована 10 окрема бригада спеціального призначення (10 обр СпП) і згідно з наказом Міністра оборони СРСР був встановлений день 10 обр СпП – 4 жовтня. У квітні 1964 року бригаді вручено Бойовий Прапор. За високі та стабільні результати у бойовій підготовці, досягнуті особовим складом бригади, у 1967 році наказом командувача військ Одеського військового округу (ОдВО) 1 загону СпП 10 обр СпП було присвоєно почесне найменування “імені 50-річчя Жовтневої революції”.

Все що Ви хотіли знати про пасажирські перевезення, з перших вуст

Від часу, коли було запроваджено транспортну реформу імені Ларіна, питання пасажирських перевезень не сходить із перших шпальт кіровоградських ЗМІ. Чергове пожвавлення інтересу до цієї теми викликане спробою міської влади запровадити завищений тригривневий тариф, а також дедалі частішими скаргами від громадян, що мають право на пільговий проїзд, яких перевізники просто вишвирюють зі своїх автобусів, називаючи “халявщиками”. Ми вирішили зустрітись із водіями - ключовими, але, як виявилось, найбезправнішими учасниками цього клубка протиріч. Свою правду, без купюр, нам погодився розповісти пан Олександр...

«Ще не вмерла Україна хай живе і геть руїна» - Пісня «Revolution» Гімн - Змін для України

Уродженець Львова під псевдонімом Artisto закликає своєю піснею «Revolution Ukraine» до радикальних змін в Україні.


Безпритульні діти, що п’ють горілку і нюхають клей, бідність, голод, висока смертність і емміграція- це мотиви, які Артисто висвітлює у своїй пісні „Revolution“. Картини, які викликають у 28-річного хлопця приголомшеність і біль. Для нього Україна - набагато більше ніж місце кривди. Це його батьківщина за яку, він хоче боротись. Завдяки пісні і фонду він хоче збирати пожертвування для тих хто в нужді. «Я люблю Україну і наших людей» каже Ростислав, який взяв собі сценічне ім’я Артисто. «Я не можу відпочивати в Європі, коли в Україні диявол панує».


Разом з Італійкою Дженніфер Тілезі, Казашкою Жанна Альцанов та дітками священника з Дюссельдорфу Соломією, Миколою та Маркіяном він висловлюється за президента що працює на народ, за рівноправність жінок, за рівну медичну допомогу незалежно від фінансового становища і за рівний розвиток людей без державного пресу. «Ця пісня має об’єднати людей для спільної цілі», пояснює Ростислав. «Хай ця пісня дасть Надію всім тим, хто готовий знову знайти Віру в самого себе та в Україну». 24 Серпня пісня була опублікована на Revolution-ukraine.com і Youtube під назвою Revolution Ukraine , а 13.09 на іTunes. Кожний хто пожертвує на пісню «Revolution» або просто зацікавиться нею, робить прямий або непрямий внесок у Революцію. Він хоче мобілізувати людей до дії, щоб мирно забезпечити права людини, зменшення бідності та корупції. « Головна ціль, цієї пісні емоційно шокувати і активізувати український народ».


Революція – Артисто розуміє під нею реструктуризацію помилкового мислення. «Якщо не відкинути менталітет, «моя хата скраю - нічого не знаю», прогресу не буде» підкреслює він і додає «тільки разом зможемо все змінити». Все більше людей порівнює Україну з Руїною. «За останні 20 років населення України скоротилося на сім мільйонів» пояснює Артисто. В 16 років він переїхав до Німеччини. Ідея зробити пісню народилась в травні 2012 року, під час перебування в Україні коли вся кривда була прямо перед його очима. З цього моменту він вкладає весь свій час в цей проект, який сам організував і фінансував. Половина доходу послужить основою для фонду, який спеціально для цього буде заснований і представленний на Revolution-Ukraine.org. Пісня присвячена Українському народу до 22 річниці Дня Незалежності!


Ростислав Богданович
Тел: Укр.: +380680725939 Німеччина: +4917663043075
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Revolution-ukraine.com

Останнє редагування П'ятниця, 20 вересня 2013 09:27

Медіа

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

1 коментар

  • Коментувати Тютюн до люльки П'ятниця, 20 вересня 2013 10:16 Автор Тютюн до люльки

    Хлопчина правий на 1000%, поки не відбудеться революція в голові, будемо їсти лайно ложкою і казати, що така наша доля і менталітет, шукати винних(крім себе), і жаліти себе бідних.

Додаткова інформація