"В часи загальної брехні казати правду – це екстремізм" (Дж. Оруел)

Європа подала потужний сигнал на підтримку України

Ухвалення резолюції з приводу ризиків функціонування демократичних інституцій в Україні у зв’язку з ситуацією, яка склалася у стосунках з Росією стало початком найважливішої дискусії, яка відбулася у стінах Парламентської асамблеї Ради Європи. Увесь тиждень до неї потужно готувалися російські дипломати і депутати, — вся російська технологія була кинута на те, щоб уникнути ухвалення вчорашньої резолюції. Ухвалений у четвер документ позбавляє російську делегацію права голосу у Парламентській асамблеї Ради Європи.

Крим. П'ять поглядів зсередини

Они не позволяют себя фотографировать. Не называют своих фамилий и названий родных крымских городков. Они даже между собой общаются с опаской. Они – это крымчане, которых "защита" путинской армии и аксеновской "самообороны" вынудила бросить дома, имущество, родной край – и спасаться на материковой Украине. Причем спасаться не только и не столько от возможных притеснений, которые таки появились на полуострове вместе с "зелеными человечками", сколько от того, что в угоду амбициям России у них украли Родину.

Підбурюючи бунт на Донбасі, Росія бореться з металургійним конкурентом?

Донецкие металлурги и угольщики оказались бы конкурентами российских коллег в сложной рыночной ситуации.
«Поднимется восточная Украина, поднимется промышленный Донбасс, тогда я не завидую никому, кто попадется под эту рабочую руку» – эти слова Виктора Януковича читались бы как катрены Нострадамуса, а руководство Донецкой, Харьковской и Луганской «республик» могло бы отлить их в граните, если бы не один нюанс...

80-90% українського бізнесу – учасники злочинного угрупування

Близько 60 тисяч осіб – власники та керівники бізнесу, чиновники та працівники правоохоронних органів – стали учасниками наймасштабнішого злочинного угрупування в історії України.
Теоретично, усім їм потрібно пред’явити звинувачення. Але таким чином Україна ризикує втратити більшість економічно активних підприємств.
Альтернатива одна – амністія для бізнесу та покарання для чиновників.

Ольга Богомолець - лікар, активістка Майдану, кандидат в Президенти України. Хто вона?

Днями в Україні стартує передвиборча президентська кампанія. Так склалося, що після революції, єдиним кандидатом від громадської частини Євромайдану є Ольга Богомолець. Лікар, громадський діяч, людина, що змогла з нічого організувати потужну розгалужену систему Медичної служби Євромайдану та очолити її. То хто ж вона, ця тендітна жінка, завдяки якій було врятовано не одне життя на Майдані? "Перевесло" спробує розповісти вам деякі біографічні дані про Ольгу Богомолець.

«Ще не вмерла Україна хай живе і геть руїна» - Пісня «Revolution» Гімн - Змін для України

Уродженець Львова під псевдонімом Artisto закликає своєю піснею «Revolution Ukraine» до радикальних змін в Україні.


Безпритульні діти, що п’ють горілку і нюхають клей, бідність, голод, висока смертність і емміграція- це мотиви, які Артисто висвітлює у своїй пісні „Revolution“. Картини, які викликають у 28-річного хлопця приголомшеність і біль. Для нього Україна - набагато більше ніж місце кривди. Це його батьківщина за яку, він хоче боротись. Завдяки пісні і фонду він хоче збирати пожертвування для тих хто в нужді. «Я люблю Україну і наших людей» каже Ростислав, який взяв собі сценічне ім’я Артисто. «Я не можу відпочивати в Європі, коли в Україні диявол панує».


Разом з Італійкою Дженніфер Тілезі, Казашкою Жанна Альцанов та дітками священника з Дюссельдорфу Соломією, Миколою та Маркіяном він висловлюється за президента що працює на народ, за рівноправність жінок, за рівну медичну допомогу незалежно від фінансового становища і за рівний розвиток людей без державного пресу. «Ця пісня має об’єднати людей для спільної цілі», пояснює Ростислав. «Хай ця пісня дасть Надію всім тим, хто готовий знову знайти Віру в самого себе та в Україну». 24 Серпня пісня була опублікована на Revolution-ukraine.com і Youtube під назвою Revolution Ukraine , а 13.09 на іTunes. Кожний хто пожертвує на пісню «Revolution» або просто зацікавиться нею, робить прямий або непрямий внесок у Революцію. Він хоче мобілізувати людей до дії, щоб мирно забезпечити права людини, зменшення бідності та корупції. « Головна ціль, цієї пісні емоційно шокувати і активізувати український народ».


Революція – Артисто розуміє під нею реструктуризацію помилкового мислення. «Якщо не відкинути менталітет, «моя хата скраю - нічого не знаю», прогресу не буде» підкреслює він і додає «тільки разом зможемо все змінити». Все більше людей порівнює Україну з Руїною. «За останні 20 років населення України скоротилося на сім мільйонів» пояснює Артисто. В 16 років він переїхав до Німеччини. Ідея зробити пісню народилась в травні 2012 року, під час перебування в Україні коли вся кривда була прямо перед його очима. З цього моменту він вкладає весь свій час в цей проект, який сам організував і фінансував. Половина доходу послужить основою для фонду, який спеціально для цього буде заснований і представленний на Revolution-Ukraine.org. Пісня присвячена Українському народу до 22 річниці Дня Незалежності!


Ростислав Богданович
Тел: Укр.: +380680725939 Німеччина: +4917663043075
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Revolution-ukraine.com

Переглянули 5392 разів Останнє редагування П'ятниця, 20 вересня 2013 09:27

Медіа

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

1 коментар

  • Коментувати Тютюн до люльки П'ятниця, 20 вересня 2013 10:16 Автор Тютюн до люльки

    Хлопчина правий на 1000%, поки не відбудеться революція в голові, будемо їсти лайно ложкою і казати, що така наша доля і менталітет, шукати винних(крім себе), і жаліти себе бідних.

Додаткова інформація