"В часи загальної брехні казати правду – це екстремізм" (Дж. Оруел)

В Кіровограді відбулося урочисте відкриття другого сезону проекту «Безкоштовні курси української мови» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Як і анонсувалось, 25 вересня відбулось відкриття проекту «Безкоштовні курси української мови» в Кіровограді.
Другий рік уже кіровоградці мають змогу удосконалюватись у володінні рідною мовою.
Характерною ознакою цього навчального року в порівнянні з минулим є збільшення попиту на вивчення рідної мови.
На відкриття прийшли більше півсотні осіб, які готові відвідувати курси...

Три запитання до новопризначеного голови Кіровоградської ОДА Кузьменка С.А.

1. Чи голосували Ви 16 січня 2014 року за криваві закони диктатора? Якщо «так», то поясніть свою позицію.

2. Ваше ставлення як колишнього члена Партії Регіонів, одного з організаторів антиМайдану та «тітушок» до перефарбованої Партії Регіонів – ПРУ.

3. Які у Вас спільні проекти з місцевим поплічником диктатора Сергієм Ларіним?

ЄВРОМАЙДАН ІДЕ НА ВИБОРИ

Життя українців уже майже рік насичене переломними подіями, що назавжди увійдуть у підручники історії. Розгін студентів на столичному майдані в кінці листопада минулого року спровокував хвилю активності по всій Україні. Кіровоград – не став винятком.
Проте відчуття необхідності змін у суспільстві прийшло не до всіх і не одразу. Дехто свою чітку позицію щодо подій висловлював одразу: на центральній площі міста, в ЗМІ, агітацією серед містян.
Дехто долучався в процесі...

Кіровоградці! Обов’язок кожного з нас – підтримати українську армію!!!

Шановні земляки!

 

Військовослужбовці роблять найважливішу для народу справу: захищають нашу землю від ворога.
Обов’язок кожного з нас – підтримати українську армію.
Ти можеш це зробити, придбавши життєво необхідні речі для тих, хто знаходиться в зоні АТО.


 

«Ще не вмерла Україна хай живе і геть руїна» - Пісня «Revolution» Гімн - Змін для України

Уродженець Львова під псевдонімом Artisto закликає своєю піснею «Revolution Ukraine» до радикальних змін в Україні.


Безпритульні діти, що п’ють горілку і нюхають клей, бідність, голод, висока смертність і емміграція- це мотиви, які Артисто висвітлює у своїй пісні „Revolution“. Картини, які викликають у 28-річного хлопця приголомшеність і біль. Для нього Україна - набагато більше ніж місце кривди. Це його батьківщина за яку, він хоче боротись. Завдяки пісні і фонду він хоче збирати пожертвування для тих хто в нужді. «Я люблю Україну і наших людей» каже Ростислав, який взяв собі сценічне ім’я Артисто. «Я не можу відпочивати в Європі, коли в Україні диявол панує».


Разом з Італійкою Дженніфер Тілезі, Казашкою Жанна Альцанов та дітками священника з Дюссельдорфу Соломією, Миколою та Маркіяном він висловлюється за президента що працює на народ, за рівноправність жінок, за рівну медичну допомогу незалежно від фінансового становища і за рівний розвиток людей без державного пресу. «Ця пісня має об’єднати людей для спільної цілі», пояснює Ростислав. «Хай ця пісня дасть Надію всім тим, хто готовий знову знайти Віру в самого себе та в Україну». 24 Серпня пісня була опублікована на Revolution-ukraine.com і Youtube під назвою Revolution Ukraine , а 13.09 на іTunes. Кожний хто пожертвує на пісню «Revolution» або просто зацікавиться нею, робить прямий або непрямий внесок у Революцію. Він хоче мобілізувати людей до дії, щоб мирно забезпечити права людини, зменшення бідності та корупції. « Головна ціль, цієї пісні емоційно шокувати і активізувати український народ».


Революція – Артисто розуміє під нею реструктуризацію помилкового мислення. «Якщо не відкинути менталітет, «моя хата скраю - нічого не знаю», прогресу не буде» підкреслює він і додає «тільки разом зможемо все змінити». Все більше людей порівнює Україну з Руїною. «За останні 20 років населення України скоротилося на сім мільйонів» пояснює Артисто. В 16 років він переїхав до Німеччини. Ідея зробити пісню народилась в травні 2012 року, під час перебування в Україні коли вся кривда була прямо перед його очима. З цього моменту він вкладає весь свій час в цей проект, який сам організував і фінансував. Половина доходу послужить основою для фонду, який спеціально для цього буде заснований і представленний на Revolution-Ukraine.org. Пісня присвячена Українському народу до 22 річниці Дня Незалежності!


Ростислав Богданович
Тел: Укр.: +380680725939 Німеччина: +4917663043075
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Revolution-ukraine.com

Останнє редагування П'ятниця, 20 вересня 2013 09:27

Медіа

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

1 коментар

  • Коментувати Тютюн до люльки П'ятниця, 20 вересня 2013 10:16 Автор Тютюн до люльки

    Хлопчина правий на 1000%, поки не відбудеться революція в голові, будемо їсти лайно ложкою і казати, що така наша доля і менталітет, шукати винних(крім себе), і жаліти себе бідних.

Додаткова інформація