Сергій Михальонок: «Ідеї громади – принципи мого життя»

Сергій Михальонок – кандидат у народні депутати у 99 виборчому окрузі, діючий депутат міської ради, постійно опікується проблемами громади. Вольова, сильна особистість – зуміла згуртувати навколо себе ідейних людей, яким небайдужа доля країни.
Переконаний патріот, уміє своїми діями протистояти суспільним викликам.
Для мене депутатський мандат – це інструмент зміни системи влади
Депутат - це небайдужа до проблем громади людина. Найважливішим для депутата є врахувати запити суспільства...

Прогнали Януковича - проженемо і його банду! (ВІДЕО)

"Корупціонери і політичні покидьки знову рвуться до влади!

Тепер вони називатися "Опозиційний блок", але зміна назви ніяк не заважає їх бажанням знову і знову обкрадати Україну!

Прогнали Януковича - проженемо і його банду!"

Один з лідерів та організаторів студентського руху на зорі української Незалежності Олесь Доній висловив підтримку Сергію Михальонку (ФОТО)

Позафракційний депутат Верховної Ради Олесь Доній заявив про свою підтримку кандидата в народні депутати України Сергія Михальонка.

"Сергій Михальонок постійно дбає про культурний та духовний розвиток кіровоградської громади, завжди займає принципову активну позицію у питаннях, що стосуються її інтересів", - розповів пан Доній...

"Кіровоградський Євромайдан" закликає виборців 102-го округу підтримати Андрія Лавруся на позачергових виборах до парламенту (ТЕКСТ ЗВЕРНЕННЯ)

Рада ГО "Кіровоградський Євромайдан" оприлюднила своє звернення до громадських організацій та ініціатив, а також активних мешканців Знам’янського, Світловодського, Олександрівського, Онуфріївського та Новгородківського районів з закликом підтримати на позачергових виборах до парламенту кандидата від Майдану Андрія Лавруся.
Відповідну інформацію поширила інформаційна служба організації...

«Ще не вмерла Україна хай живе і геть руїна» - Пісня «Revolution» Гімн - Змін для України

Уродженець Львова під псевдонімом Artisto закликає своєю піснею «Revolution Ukraine» до радикальних змін в Україні.


Безпритульні діти, що п’ють горілку і нюхають клей, бідність, голод, висока смертність і емміграція- це мотиви, які Артисто висвітлює у своїй пісні „Revolution“. Картини, які викликають у 28-річного хлопця приголомшеність і біль. Для нього Україна - набагато більше ніж місце кривди. Це його батьківщина за яку, він хоче боротись. Завдяки пісні і фонду він хоче збирати пожертвування для тих хто в нужді. «Я люблю Україну і наших людей» каже Ростислав, який взяв собі сценічне ім’я Артисто. «Я не можу відпочивати в Європі, коли в Україні диявол панує».


Разом з Італійкою Дженніфер Тілезі, Казашкою Жанна Альцанов та дітками священника з Дюссельдорфу Соломією, Миколою та Маркіяном він висловлюється за президента що працює на народ, за рівноправність жінок, за рівну медичну допомогу незалежно від фінансового становища і за рівний розвиток людей без державного пресу. «Ця пісня має об’єднати людей для спільної цілі», пояснює Ростислав. «Хай ця пісня дасть Надію всім тим, хто готовий знову знайти Віру в самого себе та в Україну». 24 Серпня пісня була опублікована на Revolution-ukraine.com і Youtube під назвою Revolution Ukraine , а 13.09 на іTunes. Кожний хто пожертвує на пісню «Revolution» або просто зацікавиться нею, робить прямий або непрямий внесок у Революцію. Він хоче мобілізувати людей до дії, щоб мирно забезпечити права людини, зменшення бідності та корупції. « Головна ціль, цієї пісні емоційно шокувати і активізувати український народ».


Революція – Артисто розуміє під нею реструктуризацію помилкового мислення. «Якщо не відкинути менталітет, «моя хата скраю - нічого не знаю», прогресу не буде» підкреслює він і додає «тільки разом зможемо все змінити». Все більше людей порівнює Україну з Руїною. «За останні 20 років населення України скоротилося на сім мільйонів» пояснює Артисто. В 16 років він переїхав до Німеччини. Ідея зробити пісню народилась в травні 2012 року, під час перебування в Україні коли вся кривда була прямо перед його очима. З цього моменту він вкладає весь свій час в цей проект, який сам організував і фінансував. Половина доходу послужить основою для фонду, який спеціально для цього буде заснований і представленний на Revolution-Ukraine.org. Пісня присвячена Українському народу до 22 річниці Дня Незалежності!


Ростислав Богданович
Тел: Укр.: +380680725939 Німеччина: +4917663043075
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Revolution-ukraine.com

Останнє редагування П'ятниця, 20 вересня 2013 09:27

Медіа

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

1 коментар

  • Коментувати Тютюн до люльки П'ятниця, 20 вересня 2013 10:16 Автор Тютюн до люльки

    Хлопчина правий на 1000%, поки не відбудеться революція в голові, будемо їсти лайно ложкою і казати, що така наша доля і менталітет, шукати винних(крім себе), і жаліти себе бідних.

Додаткова інформація