Приватна поліцейська компанія

  • Друк
  • Email

«Ми настільки надійні, що за послугами безпеки звертаємося тільки до самих себе!»

IgiRudz (з архівів практика)
Ви вже встигли помітити умовно молоду, але вже вагому - Групу підприємств «Приватна Поліцейська Компанія», ледь не єдину у своєму роді в Україні компанію, що вийшла на офіційний міжнародний рівень роботи? Cпівробітники «Приватної Поліцейської Компанії», «відкривають клієнту своє обличчя» і у весь голос заявляють про себе. Зазначений факт свідчить про унікальну для України реалізацію серйозного проекту в сфері забезпечення безпеки бізнесу та особистості, детективної діяльності та юридичного захисту.

У «Приватній Поліцейській Компанії» клієнту запропонують єдину лінію / стратегію, засновану на достовірній інформації та підтверджену документально. При цьому, гарантуючи безпеку і відсутність ризиків, з дотриманням найсуворішої конфіденційності, фахівці різних рівнів готові приступити до роботи негайно- не тільки в окремому місті, а й в будь-якому населеному пункті ближнього і далекого зарубіжжя, завдяки напрацьованим діловим контактам з колегами з усього світу. А це- дорогого коштує, ...... але не про фінанси мова.

Основною місією ППК є- об'єднання всіх можливих напрямків на ринку послуг безпеки бізнесу, які знайшли своє гармонійне втілення в структурі Компанії і в її профільних департаментах. У Інформаційно- пошукового і Юридичного департаментів Компанії немає складнощів в проведенні приватних та корпоративних розслідувань. Пошук боржника або загубленого родича, виявлення незаконного зовнішнього спостереження, забезпечення захисту в суді - лише маленький перелік послуг.

А хто може бути впевнений, що його життя не контролюють зловмисники? Задумалися? Не хвилюйтеся. Технічний департамент - на перший поклик замовника шукатиме підслуховуючі і інші пристрої, незаконно встановлені в будь-яких приміщеннях, транспортних засобах чи інших місцях, зазначених Вами. Для цього, всі дозвільні документи у Компанії - є.

Займаючись своїми повсякденними справами не можна забувати про небезпеки, які нас оточують: Департамент охорони - це Ваш спокій і щасливе усвідомлення захищеності!!! Він охороняє і охоронятиме Вас і все, що не байдуже для Вас.

Якщо ж Ви - колишній працівник силових структур або випускник ВНЗ, а може- чинний юрист або працівник служби безпеки - почули, що десь хтось когось вчить приватної детективної діяльності, знайте: Навчальний департамент - унікальний підрозділ Компанії, створений у вигляді Тренінгової групи «SWORD» (http://sword-tg.com ). Навчання ведуть експерти- фрілансери групи виключно на практичному досвіді легально працюючих приватних сищиків.

На відміну від «фантомів» приватної детективної діяльності, «Приватна Поліцейська Компанія» має свій заповітний № ОКПО- 39373003, і навіть адресу, куди завжди можна прийти і де всім будуть раді: Україна, 07300, Київська область, м. Вишгород, вул. Шолуденка, д.14.

Адреса Кіровоградського регіонального представництва:
Україна, 25006, м. Кіровоград, вул.Острівська 2 корп.2 офіс 12.
Тел.: +38 (095) 344-40-19, +38 (0522) 32-00-41, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

При цьому всі контактні дані Компанії актуальні, і відповідні фахівці знаходяться в постійній готовності прийняти будь-яке звернення:

- Офіційний сайт http://policeprivat.com (має зворотний зв'язок і регулярно оновлюється).
Наполегливі дзвінки можливі на номери телефонів:

+38 (044) -383-13-62, +38 (050) -081-56-76, +38 (067) -38-39-332 (відповідь- кваліфіковану, ґрунтовну та по суті виниклого питання або замовлення отримає кожен, хто звернувся)

Звичка НЕ брати оплату за консультацію клієнта вже стала доброю традицією у «Приватній Поліцейській Компанії»!

Для вельмишановних мас- медіа, створено:
Мобільний Прес- центр: http://policeprivat.com/kontakty-1
Тел: +38 (067) -703-08-32, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З повагою до всіх вас - дружній колектив «Приватної Поліцейської Компанії»! Щиро ваші - скромні майстри приватного розшуку.

Останнє редагування Неділя, 30 листопада 2014 18:35
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація