В Кіровограді завершився другий етап курсів української мови Всеукраїнського проекту «Безкоштовні курси української мови – навчи друга розмовляти українською». Проект успішно працює по всій Україні, і серед кіровоградців є чимало тих, хто бажає покращити свої знання в даній царині.
Всеукраїнський проект «Безкоштовні курси української мови», що розпочався в Кіровограді у 2013 році з ініціативи керівника ІАЦ «Перевесло» Сергія Михальонка, продовжує об’єднувати охочих знати українську. З 1 жовтня 2014 року кіровоградці, які бажають вивчити або вдосконалити українську, працюють двох групах.
«Безкоштовні курси української мови»об’єднали охочих знати рідну мову та розпочали мовно-навчальний сезон. Прикметно, що знати українську й послуговуватися нею бажають не лише українці.
Вчора в Кіровограді відбулося урочисте відкриття проекту «Безкоштовні курси української мови». Другий сезон проекту привабив значно більшу кількість слухачів, що є найкращою оцінкою роботи керівника проекту в Кіровограді Сергія Михальонка, і координатора та викладача курсів пані Наталії Вельгун. Відкриваючи другий сезон курсів в Кіровограді, Сергій Михальонок зазначив, що українська мова дана українцям Богом.
У Кіровограді 25 вересня стартує другий сезон «Безкоштовних курсів української мови». Другий рік поспіль цей проект, що виник завдяки ініціативі народного депутата України Олеся Донія та Всеукраїнського Комітету захисту української мови, успішно реалізується в нашому місті.
Всеукраїнський комітет захисту української мови другий рік поспіль успішно реалізує проект «Безкоштовні курси української мови» в Кіровограді. Проект, що виник за ініціативи народного депутата Олеся Донія, розгорнув свою діяльність по всій Україні.
Усі міські заходи в День незалежності відбувались із проекцією на події сходу, де неймовірно дорогою ціною стверджується, що ми-таки – незалежні. І представники молодшого покоління, які на площі Героїв Майдану в цей день мали змогу заповнити листівку та передати її воїнові, не дивлячись на свій юний вік, уже розуміють, якою ціною здобувається незалежність.
Сторінка 1 з 3

Додаткова інформація