«Кризовому медіацентрі» триває виставка фотографій Віки Ясинської під назвою «Портрет солдата» (ВІДЕО)

  • Друк
  • Email

14-19 липня у «Кризовому медіацентрі» триває виставка фотографій Віки Ясинської під назвою «Портрет солдата». На ній представлено серію психологічних портретів бійців, які захищають українську землю на теренах Донбасу. Своїми роботами автор намагається показати внутрішній світ різних за соціальним статусом людей, які об'єднані однією метою. Гроші, зібрані під час показів, підуть на підтримку тренінгу «Побратим». Його метою є допомога бійцям АТО у подоланні бойового стресу, шоку і посттравматичного синдрому. Після українського показу виставка буде представлена у Нью-Йорку та Бостоні (США). Автор проекту Віка Ясинська поділилася із журналістами Радіо Свобода своїми думками про солдатів, яких фотографувала.

– Фотографія, як на мене, скаже набагато більше. В принципі, ідея полягала у тому, що це будуть інтерв'ю з нашими хлопцями, різними добровольцями, або не добровольцями, які будуть розказувати свої історії. Оскільки я люблю портрети, мені подобається їх робити як фотографу, то, зробивши інтерв'ю, мені хотілося показати хлопців так, як бачу їх я. Портрет солдата – це свого роду втілення в життя соціальної і дуже важливої функції.

Як правило, я пишу психологічні інтерв'ю. Буває, що бійці розповідають свої історії, буває історії своїх боїв чи історії побратимів. Коли я вже зробила якесь десяте чи п'ятнадцяте інтерв'ю, то побачила, що це може бути якоюсь цікавою історією, скажімо, зрізом хлопців нашого суспільства. Тому ідея, по суті, виникла вже давно. Вона полягала у тому, щоб зробити таку от виставку. Потім з'явилися ще волонтери, які і запропонували зробити її благодійною. Мені це дуже припало до душі.

Читайте далі: www.radiosvoboda.org

Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація