У Кропивницькому триває наметова кампанія Народного контролю

  • Друк
  • Email

У Кропивницькому триває наметова кампанія Народний контроль, яка вкотре доводить, що містяни чекають на спілкування з активістами, прагнуть дізнатися про діяльність партії із нових випусків газети.

Світлина від Сергія Михальонка.

Зрештою результативність таких наметових кампаній визначається саме готовністю мешканців до чергових зустрічей із активістами «Народного контролю».

Світлина від Сергія Михальонка.

«Дарма що перебіг децентралізації та реформ державної регіональної політики починався успішно. Зараз ми ж бачимо, що почали яскраво проявлятися загрози успішному проведенню цих реформ», – зазначає лідер «Народного контролю» на Кіровоградщині Сергій Михальонок.

Світлина від Сергія Михальонка.

«Невідкладно стоїть питання про зміну правил гри у межах всієї системи: необхідне забезпечення реального дотримання законів, зміцнення рівня довіри і надійності, забезпечення гарантій, підвищення компетенції фахівців на держпосадах, прискорення процедур і прийняття рішень тощо» – додав Сергій Михальонок, лідер «Народного контролю» на Кіровоградщині

 

Комплексна діяльність команди «Народного контролю» сприяє підвищенню рівня життя кропивничан шляхом впливу на посадових осіб, від яких і залежить ефективність обслуговування громадян у будь-якій сфері.

Разом зробимо більше!

прес-служба Народний Контроль Кіровоградщини

Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація