Громадська організація «Територія успіху» розповіла про свої здобутки (ФОТО)

  • Друк
  • Email


У Кіровограді ГО «Територія успіху» публічно підбила підсумки своєї річної роботи. Організація веде правозахисну діяльність. Звіт приурочили до шестиріччя діяльності організації.
Виконавчий директор «Території успіху» вважає головним здобутком року – сформований колектив, в який увійшли Євген Гурницький, Олена Бондар, Анастасія Бабаєва, Ольга Дуднік, Андрій Коваль та Олена Горобець. Це психологи, юристи, дизайнери, бухгалтери та журналіст.


За 2014 рік «Територія успіху» мала такі успіхи, як налагодження роботи з Уповноваженим ВРУ з прав людини, участь у розробці змін до виборчого законодавства щодо персональних даних у виборчому процесі.
Крім того громадська організація спільно з Харківською правозахисною групою аналізували сайти ОДА, РДА та міських рад на доступність публічної інформації. А з ГМ «Опора» дослідили індекс публічності міської влади.
Ще одним помітним здобутком стало започаткування премії «Шина року», за що згодом Інга Дуднік отримала нарогоду-відповідь «Кільце» від секретаря міської ради Івана Марковського.


Громадська організація уже працює над майбутнім врученням премії. Наразі вже є три кандидатури на здобуття «Шини року». Нагородження заплановане на 1 грудня.
Також здобутком «Території успіху» стало отримання 6 грантів від Всеукраїнських та міжнародних організацій.
Загалом за 2014 рік організація провела більше 800 консультацій громадян. За словами координатора громадської приймальні ГО «Територія успіху» Євгена Гурницького, кількість звернень підвищилась в рази одразу після відкриття приймальні. Зокрема, лише за пів року до організації звернулись 616 разів.


«Хотілось би говорити лише про окремі випадки порушення прав людини, але їх чимало», - зауважила виконавчий директор «Території успіху» Інга Дуднік.
Основними напрямками діяльності «Території успіху» є консультація громадян у юридичній сфері, допомога у складенні позивних заяв до суду, супровід під час судового засідання, допомога у складенні скарг до Європейського суду з прав людини, психологічна допомога та правова освіта населення.


На завершення звіту слово надали друзям та партнерам громадської організації. Зокрема, до слова запросили керівника Кіровоградського обласного осередку «Громадського руху «Народний контроль» Сергія Михальонка. «Нам потрібна чесна влада і чесні дії у владі. Тому я вам бажаю успіху у вашій роботі», - зазначив Сергій Михальонок. 

Останнє редагування Вівторок, 19 травня 2015 13:17
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація