Кіровоградські націоналісти організували до Дня соборності акустичний музичний вечір (ФОТО, ВІДЕО)

  • Друк
  • Email

В четвер, 22 січня вся Україна відзначала День соборності - свято єднання українців. Молоді кіровоградські націоналісти з організації "Залізна нація" влаштували цього вечора благодійний концерт, присвячений Дню соборності України. Проходив творчий вечір в приміщенні інформаційно-аналітичного центру "Перевесло".

"Ми не дарма зібралися саме в цей день". - звернувся до присутніх один з організаторів заходу, член організації "Залізна нація" Юрій. - "Адже сьогодні у далекому 1919 році відбувся Акт злуки Української народної республіки та Західноукраїнської республіки, і наша держава стала єдиною. Нажаль факт злуки мав скоріше юридичний характер, аніж політичний, і нашу державу згодом підім'яли під себе більшовики. А події сьогодення свідчать про те, що ми не засвоїли свої помилки минулого. Але не будемо про сумне. Все ж цей День соборності має сакральне значення для кожного українця, і голос предків одвічно закликає нас до об'єднання українського народу на нашій рідній землі".

На благодійному вечорі виступили такі музиканти як Сергій Копотієнко, Дмитро Кольчик і Володимир Шалашенко, Андрій Гардашніков, Сергій Цигульський і Оля Алєксєєнко, гурт Endorfine, Андрій Шульга, Вітольд Лунтовський та гурт Крізь світанок.

Під час музичних посиденьок було зібрано близько 400 грн.

Читайте також: Кіровоградці на честь свята Злуки пройшли містом маршрутом Соборності (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Читайте також: Традиційним ланцюгом єдності кіровоградці відзначили День Соборності (ФОТО)

Останнє редагування П'ятниця, 23 січня 2015 15:34
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

1 коментар

  • Коментувати вини. П'ятниця, 23 січня 2015 15:50 Автор вини.

    Я надеюсь что эти патриоты уже написали заявления о добровольном вступлении в армию,ведь идет мобилизация.

Додаткова інформація